De berging is helemaal leeg

Gisteren al zelf de vriezer uit de berging gehaald en met de steekwagen naar de woonkamer verplaatst. Vanmiddag kwam Albert om me te helpen met zowel de wasmachine als de droger.

Hij heeft duidelijk meer met dit bijltje gehakt en de berging was in de kortste keren helemaal leeg. Hierna heeft Cisca de vloer gezogen en geschrobd zodat alles er weer piekfijn uit ziet.

Alle apparatuur heeft inmiddels een plekje gekregen in de woonkamer. Niet mooi, maar wel erg effectief. Het steekwagentje is in de werkkamer gezet en alles is hier dus weer mee opgeruimd.

Komende week wordt er niet gewerkt, want door Hemelvaart en de vrije vrijdag daarna is er geeneens tijd om de laagbouw onderhanden te nemen. De boiler staat al voor de deur, dus op 2 juni kan alles in alle vroegte gaan beginnen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *